Dzisiaj jest: 16.02.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Łobodziński zdecydowany, decyzja należy do Papina
28.08.07 23:46

Do późnego wieczora czekał wczoraj Wojciech Łobodziński na decyzję, czy trener RC Lens zdecyduje się go zatrudnić. Pomocnik mistrzów Polski jest już zdecydowany. Tak samo jak jego obecny klub.

O zainteresowaniu Lens Łobodzińskim napisaliśmy wczoraj. Legendarny napastnik francuskiego klubu Jean-Pierre Papin (obecnie zastąpił na szkoleniowej ławce Guy Rouxa), który teraz jako trener ma podźwignąć z kryzysu drużynę, doskonale zdaje sobie sprawę,że kwota odstępnego za Polaka – 400 tysięcy euro – to dla RC Lens niewielki wydatek. Papina nurtuje natomiast co innego: czy właśnie Łobodziński jest tym piłkarzem, który rzeczywiście wzmocni prawe skrzydło jego zespołu. Od swoich szefów dostał bowiem wyraźny sygnał – jego głównym zadaniem nie jest robienie oszczędności, lecz doprowadzenie do sytuacji, w której Lens znowu będzie grać w czołówce ligi francuskiej. Dlatego Papin się nie spieszy; spokojnie analizuje grę Polaka, ale też innych kandydatów do gry w Lens. – Łobodziński? Oglądaliśmy go i znamy jego umiejętności – potwierdza dyrektor francuskiego klubu Francis Collado.


Wiemy, że naszego piłkarza Papinowi gorąco poleca Joachim Marx, jeden ze skautów RC Lens, który Łobodzińskiego w tym sezonie oglądał w trzech meczach, ostatnio w spotkaniu z Odrą Wodzisław (3:1).


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org