Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 1   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Żurawski: czujemy się trochę jak w sanatorium
03.06.08 18:03

Czujemy się trochę jak w sanatorium- takie są pierwsze wrażenia kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski Macieja Żurawskiego z pobytu w pięciogwiazdkowym hotelu "Der Steirerhof" w Bad Waltersdorf.


Miejscowość w austriackiej Styrii jest bazą kadry "biało- czerwonych", którzy debiutują w mistrzostwach Europy.


Dwutysięczne Bad Waltersdorf słynie z wód termalnych. Cisza i spokój sprawiają, że chętnie przyjeżdżają tutaj kuracjusze, także z zagranicy. "Czujemy się trochę jak w sanatorium. Oczywiście, jeśli jest czas po treningu, można skorzystać ze wszystkich udogodnień, ale mi wystarczy masaż" - powiedział Żurawski.


Polacy zamieszkali w położonym na wzgórzu hotelu "Der Steirerhof". Niżej usytuowany jest ośrodek sportowy, na terenie którego podopieczni Leo Beenhakkera mają do dyspozycji trzy pełnowymiarowe boiska. Mimo że zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej biegną tory kolejowe, pociągi w żaden sposób nie przeszkadzają graczom. Podczas pierwszego wtorkowego treningu tylko raz cichutko przemknął skład złożony z... dwóch wagoników. Z pewnością piłkarze nawet go nie zauważyli. Znacznie głośniejszy był latający nad stadionem helikopter.


Reprezentacja Polski występ w Euro-2008 zainauguruje 8 czerwca spotkaniem z Niemcami w Klagenfurcie. "Zostało parę dni i właśnie tego czasu potrzebujemy. Pracować będziemy nad szybkością, zajęcia nie będą już tak intensywne. Teraz najbardziej brakuje nam szlifowania taktyki i stałych fragmentów gry" - dodał 32-letni Żurawski.


Autor: Łysy
Źródło: PAPDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org