Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
125 milionów euro za Ronaldinho
12.07.07 20:15

Hiszpańskie media spekulują na temat przejścia Brazylijczyka Ronaldinho do AC Milanu. Włosi są ponoć skłonni zapłacić kwotę odstępnego, którą piłkarz ma w umowie z FC Barceloną. Wynosi ona 125 milionów euro...


O takich rewelacjach pisze hiszpański dziennik AS. Gazeta sugeruje, że Silvio Berlusconi jest gotów wyłożyć astronomiczną kwotę za Brazylijczyka. Milan zapłaci za Ronaldinho 125 milionów euro tylko wówczas, gdy Katalończycy odrzucą pozostałe propozycje Włochów.


Jeżeli rzeczywiście doszłoby do tego transferu, to Ronaldinho stałby się najdroższym piłkarzem na świecie. Rekord wszech czasów należy obecnie do Francuza Zinedine Zidane’a, za którego Real Madryt zapłacił w 2001 roku 63 miliony euro.


Dziennik AS idzie nawet dalej i podaje, iż wstępne porozumienie zostało już osiągnięte. Ronaldinho miałby podpisać z AC Milanem pięcioletnią umowę, dzięki której zarobiłby 6 milionów funtów.


Brazylijczyk od dłuższego czasu negocjuje z FC Barceloną w sprawie nowego kontraktu. Jego obecna umowa wygasa w 2010 roku. Rozmowy jednak na razie zawieszono, co tylko spotęgowało doniesienia o transferze Ronaldinho.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org