Dzisiaj jest: 07.06.2020 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
19 października rozstrzygnie się los Scolariego
11.10.07 18:37

19 października zbierze się Rada Portugalskiej Federacji Piłkarskiej (FPF), by omówić sytuację powstałą po dwumiesięcznej dyskwalifikacji trenera reprezentacji Luiza Felipe Scolariego, poinformowała FPF.


Scolari został zdyskwalifikowany za udział w incydencie po meczu Portugalczyków w Lizbonie, 12 października, z Serbią (1:1), kiedy to uderzył obrońcę drużyny serbskiej, Ivicę Dragutinovica. 58- letni brazylijski szkoleniowiec, w wyniku sankcji UEFA, nie będzie mógł prowadzić portugalskiej reprezentacji w trzech meczach eliminacyjnych ME - w sobotę z Azerbejdżanem, cztery dni później z Kazachstanem oraz 17 listopada z Armenią.


Podczas absencji Scolariego drużynę portugalską prowadził będzie jego asystent Flavio Murtosa.


Rada podda analizie zachowanie Scolariego po meczu z Serbią i zadecyduje o ewentualnym ukaraniu (lub nie) Brazylijczyka. "To nie będzie moja decyzja. Podejmie ją także dziewięciu innych członków Rady. Wszyscy się będziemy nad nią zastanawiali. UEFA podjęła już decyzję, teraz nadeszła kolej na nas. Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, tym bardziej, że jesteśmy mu bardzo życzliwi. To jednak jest sprawa między pracownikiem i osobami go zatrudniającymi" - powiedział prezes FPF, Gilberto Madail. Dodał, iż na decyzję Rady nie będą miały wpływu wyniki uzyskane przez reprezentację Portugalii w najbliższych meczach eliminacyjnych ME.


Portugalia zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy A ze stratą czterech punktów do prowadzącej reprezentacji Polski, która rozegrała jednak jeden mecz więcej.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org