Dzisiaj jest: 20.10.2021 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
25 mln Euro za Torresa?
21.06.07 17:34
Według prasy brytyjskiej, finalista ostatniej edycji Ligi Mistrzów, FC Liverpool planuje złożyć ofertę 25 milionów Euro za piłkarza Fernando Torresa.

Rozmowy między Liverpoolem a Atletico są bardzo zawansowane i praktycznie do porozumienia brakuje ustalenia kilku szczegółów. Miniony sezon zarówno, dla reprezentanta Hiszpanii i jego drużyny nie był tak dobry, jak się wszyscy spodziewali, gdyż miejsce siódme jest wyczynem znacznie poniżej oczekiwań. Dlatego też transfer utalentowanego napastnika Atletico Madryt wydaje się bardzo prawdopodobny, sam piłkarz mówił że chce spróbować w końcu swoich sił w drużynie z najwyższej europejskiej półki i zagrać w Lidze Mistrzów.

Trener The Reds, Rafa Benitez jest przekonany że od nowego sezonu w barwach jego drużyny będzie grał 23 letni napastnik.Autor: Kenaj
Źródło: goal.comDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org