Dzisiaj jest: 18.08.2018 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
27 kolejka Eredivisie: Twente gromi
03.03.07 11:34
W piątkowym meczu 27 kolejki EredivisieTwente Enschede wygrało na wyjeździe aż 3:0 z drużyną NEC Nijmegen. Pierwsza połowa mogła sie podobać, chociaż że nie padła żadna bramka. W drugiej połowie gracze Twente zaczęli od mocnego uderzenia, bo już w 49 minucie strzelili bramke na 1:0. Pięć minut puźniej było już 2:0, mogło się wydawać że już nic się nie wydarzy, ale jednak w 69 minucie padła ostatnia bramka na 3:0.

NEC Nijmegen - Twente Enschede 0:3 (0:0)
49' Bakircioglu, 54', 69' Touma

NEC: Babos - El Akchaoui, Wisgerhof, Olsson, Otten - Nalbantoglu, Barreto (Beerens 55'), Kivuvu, Snyol (Jans 66') - Denneboom (Vanaudenaerde 74'), Holman

Twente: Boschker - Aissati (Bakkal 64'), Heubach (Braafheid 77'), Wielaert, Zmer - Bakircioglu, Rl Ahmadi, Engelaat, Wilkshire (Schuurman 84') - Touma, N'Kofu.

Autor: MarcinChilinski
Źródło: Własne

Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!