Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Agali nie chce do Wisły
10.01.08 22:51
- Wisła rozmawiała z menedżerem Nigeryjczyka, ale Agali powiedział, że teraz interesuje go tylko dobra gra dla Hansy Rostock - mówi Kai Rehberg z regionalnego dziennika "Ost-See Zeitung"

Lider ekstraklasy poszukuje wysokiego i doświadczonego napastnika. Agali, o wzroście około 193 cm, idealnie pasowałby do potrzeb Wisły. Oprócz warunków ma duże doświadczenie z Bundesligi (134 mecze - 31 goli), ale jesienią dla Hansy nie zdobył żadnej bramki. Grał też w reprezentacji Nigerii.

W czerwcu Agalemu kończysię kontrakt i dlatego zainteresowała się nim Wisła. Polscy działacze skontaktowali się z menedżerem zawodnika, nie doszło do rozmów z klubem. - Agali stwierdził, że nie chce na razie myśleć o żadnym transferze. Jest z drużyną w Dubaju, by jak najlepiej przygotować do rundy wiosennej - mówi Rehberg.
Autor: Łysy
Źródło: tsw.com.plDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org