Dzisiaj jest: 06.06.2020 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Amerykanie nie wiedzą, kim jest Beckham
10.07.07 21:41

Słynny David Beckham ma powody do zmartwień. Aż 48 procent Amerykanów nie wie, kim jest angielski piłkarz. "Becks" już w najbliższy piątek zacznie treningi w nowym klubie - Los Angeles Galaxy. Jednak przed nim ciężkie zadanie. Musi rozreklamować piłkę nożną i... siebie w USA.

Szefowie Los Angeles Galaxy podpisali z Beckhamem kontrakt na 250 milionów dolarów. Liczyli, że ogromne pieniądze zwrócą im się z wpływów z reklamy i od sponsorów. Słynny piłkarz miał przyciągnąć tłumy na stadion.


Ale po ogłoszeniu badań kierownictwo amerykańskiego klubu osłupiało. Aż 48 procent Amerykanów nie wie, kim jest David Beckham. Co z tego, że pozostała część wie, jeżeli wynik "Becksa" jest równy wynikowi przeciętnego senatora USA.


W tej sytuacji przed Beckhamem ciężka praca. Anglik musi pokazać się nie tylko na boisku piłkarskim, ale także przed kamerami największych firm marketingowych. Jeżeli "Becks" nie rozreklamuje futbolu w USA, to jego transfer będzie największym niewypałem w historii piłki nożnej.


Autor: Łysy
Źródło: dziennik.plDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org