Dzisiaj jest: 04.06.2020 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Andriej Arszawin woli Hiszpanię
23.06.08 18:39

Według doniesień hiszpańskich mediów do wojny o Arszawina mają włączyć się największe hiszpańskie firmy jak Real Madryt i FC Barcelona. Podobno także Chelsea zgodziło się zapłacić 10 mln funtów odstępnego, jakie na razie ustalił rosyjski klub. Jeżeli jednak Arszawin formę utrzyma, to ta kwota może okazać się niska.

 - Wiem, że mam oferty z Anglii i Niemiec, ale tak naprawdę chciałbym zagrać w lidze hiszpańskiej. Jednak jak na razie, nie otrzymałem stamtąd żadnej propozycji - powiedział rozgrywający Rosji i objawienie Euro 2008 Andriej Arszawin.


Spekulacje na temat zmiany klubu przez Andrieja Arszawina narastają w miarę z jego występami na Euro 2008. To głównie dzięki niemu Rosja zapewniła sobie awans do półfinału.


- Wiem, że mam oferty z Anglii i Hiszpanii. Tak naprawdę jednak, to liga hiszpańska jest moim marzeniem. Wydarzenia w tej lidze od zawsze śledziłem. Podoba mi się piłka jaka jest tam grana, ale jak na razie nie otrzymałem żadnej propozycji przejścia do hiszpańskiej drużyny - powiedział Arszawin.


Rosjanin zasugerował, że transfer może nastąpić po zakończeniu tego sezonu.


- Może teraz nadejdzie moja chwila? - zastanawia się Arszawin.


Arsenal, Newcastle i Manchester City, a również niemieckie Schalke, są zainteresowani 27 - letnim pomocnikiem, który pomógł Zenitowi St. Petersburg wywalczyć po raz pierwszy w historii Puchar UEFA.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org