Dzisiaj jest: 01.06.2020 Osób on-line: 10   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Artur Wichniarek ponownie w Hercie Berlin?
18.06.09 22:48

Artur Wichniarek znalazł się na liście życzeń Herthy Berlin. Czy król strzelców Arminii Bielefeld wróci na stare śmieci?


Hertha Berlin to czwarta drużyna ostatniego sezonu Bundesligi. Artur Wichniarek był napastnikiem Herthy w latach 2003-2006. W stołecznym klubie wprawdzie rozegrał tylko 44 mecze i strzelił raptem cztery gole, ale jak się okazuje Hertha znów zamierza sprowadzić polskiego snajpera. Ponoć pozyskaniem Wichniarka zainteresowany jest trener Lucien Favre.


Po stracie Andrieja Woronina, który wrócił z wypożyczenia do Liverpoolu, oraz Marko Pantelicia, któremu z końcem czerwca wygaśnie kontrakt, Hertha Berlin musi znaleźć bramkostrzelnego napastnika. A takim właśnie jest Artur Wichniarek. Polski piłkarz w ostatnim sezonie Bundesligi zdobył dla Arminii Bielefeld 13 goli (podobnie jak Kevin Kuranyi z Schalke 04), co dało mu 10. miejsce w klasyfikacji strzelców Bundesligi.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org