Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Bašić i Scherfchen odchodzą z Arki
29.06.09 00:10

Tomislav Bašić i Maciej Scherfchen nie przedłużą wygasających 30 czerwca kontraktów z Arką Gdynia - poinformowała "Gazeta Wyborcza".


Wolną rękę w szukaniu nowego klubu dostał Paweł Weinar, a Krzysztof Sobieraj wciąż jest zawieszony w związku z udziałem w aferze korupcyjnej.


Bliscy przedłużenia umów z Arką są za to Norbert Witkowski, Andrzej Bledzewski, Lubomir Lubenow i Przemysław Trytko. Ten ostatni ma zostać wypożyczony na kolejny rok z FC Energie Cottbus.
 


Autor: Łysy
Źródło: gazeta.pl

piernik2010-08-20 12:20:13
Noce stają się coraz dłuższe, słonko przygrzewa coraz słabiej. Cóż począć - jesień za pasem! Jednak my kibice zawsze doszukamy się pozytywów, bowiem rusza nowy sezon, a z nim Big Four - nowe Forum ligi angielskiej. Ciesz się ze zwycięstw, podnieś po porażce - my nie wiemy co to słaby mecz, choć żadnego nie opuszczamy. Jesteś prawdziwym kibicem? Nie zmarnuj okazji - spraw by ten sezon był dla Ciebie wyjątkowy. Przeżyj go z Big4.ugu.pl

www.Big4.ugu.pl Zapraszam na spotkanie!
Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org