Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Bąk: Światło? To była taktyka!
14.10.07 19:35

Mówiłem, że ostatnie kroki będą najtrudniejsze, ale nam pozostał już tylko jeden. Od Euro jesteśmy o pół paznokcia - mówi obrońca reprezentacji Polski, Jacek Bąk.


Jacek Bąk, obrońca reprezentacji Polski:
Bardzo chciałem strzelić bramkę, bo na trybunach była żona, syn i pies, ale nie za bardzo miałem sytuacje. Kiedy nie możesz zdobyć bramki, to miej chociaż asystę. Mnie się udało [przy drugim golu Smolarka - przyp. red.] i mam nadzieję, że rodzina będzie zadowolona. W pierwszej połowie graliśmy źle. Byliśmy za bardzo rozciągnięci - za duże były przerwy między formacjami.
Mówiłem, że ostatnie kroki będą najtrudniejsze, ale nam pozostał już tylko jeden. Od Euro jesteśmy o pół paznokcia.
To światło to nie przypadek. Trzeba się imać wszelkich sposobów, żeby awansować do Euro 2008. To była taktyka [ostatnie słowa Bąk powiedział śmiejąc się]


Maciej Żurawski, napastnik reprezentacji Polski:
Trochę z przekąsem mogę powiedzieć, że jestem przyzwyczajony do siedzenia na ławce rezerwowych [Żurawski ma kłopoty z miejscem w składzie Celticu]. To nie było dla mnie nić dziwnego. Oczywiści, że chciałem grać, ale decyzję trenera szanuję. Zaraz po wejściu na boisku zagasło światło, ale mam nadzieję że nie przeze mnie [śmiech]. Żartowaliśmy, że trzeba będzie iść po latarki do sklepu, żeby dokończyć grę.
Wiedzieliśmy, że musimy odmienić losy spotkania, bo rywale byli słabsi od nas. Było kwestią czasu, kiedy im to udownodnimy. Zmiany dały efekt. W przerwie było bardzo spokojnie. Natomiast w pierwszej połowie byłem zdenerwowany, ale nie tym że przegrywamy, ale tym że było mi bardzo zimno. Ani przez moment nie zwątpiłem w zwycięstwo. Najważniejsze są punkty, bo jesteśmy o włos od awansu.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org