Dzisiaj jest: 01.06.2020 Osób on-line: 9   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Barcelona: nieoczekiwana zmiana miejsc?
30.06.08 18:39
Zaskakująca wiadomość wypłynęła ze strony działaczy Zenitu St. Petersburg. Ponoć Rosjanie zaproponowali Barcelonie Andresa Arshavina i 20 mln euro za…Lionela Messiego!

To nie żart. Rosyjska agencja Ria Novosti, z całkowita powaga donosi o ofercie Zenitu. Ciekawa będzie reakcja szefostwa Barcy, ale raczej trudno się spodziewać, by chcieli by się tam pozbyć głównego motoru napędowego. Zresztą sam Messi nie będzie zbyt zainteresowany.

Mocno pokrzyżowane zostały zatem plany transferowe Barcelony na nowy sezon. Ustalono bowiem w stolicy Katalonii, że wszystkie nowe wzmocnienia będą „dogadane” do niedzieli. Wtedy ma się odbyć w Barcelonie referendum, dotyczące ewentualnej zmiany prezesa Blaugrany.

W skutek niepowodzenia zatrudnienia Arshavina w Hiszpanii, ponoć Roman Abramovich ma niedługo wysunąć ofertę dla rosyjskiego klubu.Autor: Paweł Czapski
Źródło: Ria NovostiDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org