Dzisiaj jest: 07.06.2020 Osób on-line: 1   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Bayern bez Van Bommela i Kahna
03.04.07 09:51

Bez dwóch najlepszych zawodników zagra dzisiaj Bayern Monachium z Milanem. Zarówno pomocnik Marc van Bommel jak i bramkarz Oliver Kahn zostali przez UEFA zdyskwalifikowani na jeden mecz. Gospodarze zaś w najsilniejszym zestawieniu.


Dla mistrza Niemiec szczególnie dotkliwy będzie brak Kahna, bowiem w ostatnich tygodniach słynny golkiper był w całkiem niezłej formie. Jednak jeszcze większym problemem jest jego dzisiejszy zastępca - Michael Rensing, który uważany jest za wielki talent, ale zupełnie brakuje mu doświadczenia


22-letni Rensing do tej pory zagrał zaledwie w jednym meczu Champions League. Debiutowal w ubiegłym sezonie, w pierwszym spotkaniu 1/8 finału z... Milanem (1:1). W obecnych rozgrywkach w 1. Bundeslidze nie wystąpił ani razu, za to 15 spotkań rozegrał w trzecioligowej drużynie rezerw Bawarczyków.


Teoretycznie istniała jeszcze możliwość, żeby Kahn jednak wystąpił w dzisiejszym meczu, ale szefowie monachijskiego klubu ostatecznie wycofali odwołanie od decyzji europejskiej federacji. Wszystko dlatego, że rozprawę apelacyjną zaplanowano dopiero na dzień przed meczem, co z całą pewnością nie służyłoby odpowiedniej koncentracji ani Kahnowi, ani Rensingowi.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd sportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org