Dzisiaj jest: 26.02.2018 Osób on-line: 12   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Bayern w finale Pucharu Ligi Niemieckiej
25.07.07 23:08
Bayern Monachium w półfinale Pucharu Ligi Niemieckiej pokonał aktualnego mistrza tego kraju VfB Stuttgart 2:0 (1:0) . Zwycięstwo było o tyle trudniejsze , iż bawarczycy grali na wyjeździe .

Wynik spotkania otworzył ostatni nabytek Bayernu Franck Ribery już w 8 minucie . Podopopieczni Ottmara Hitzfelda kontrolowali grę i ponownie zaskoczyli rywala w drugiej połowie . Bramkę ustalającą wynik zdobył wychowanek Bayernu , 20-letni Sandro Wagner . Piłkarz ten do tej pory występował w rezerwach klubu z Alianz Arena .

W sobotę Bayern w finale (początek o 20.30) zmierzy się z Schalke Gelsenkirchen .

Autor: LukaszKrecichwost
Źródło: onet.pl

Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!