Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 1   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Beenhakker zadowolony z losowania
02.12.07 18:35

- Jestem zadowolony z losowania, choć na tym etapie nie ma słabych drużyn. Grupa jest dla nas wielkim wyzwaniem, ale my lubimy grać z silnymi rywalami - ocenił losowanie Euro 2008 selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker.
Biało-czerwoni zagrają z Austrią, Niemcami i Chorwacją.


- Uważam, że to wielki przywilej zagrać na tak dużej imprezie z gospodarzem. Zawsze przed i w trakcie takich spotkań jest specjalna atmosfera. Niemcy? To wciąż jedna z najlepszych drużyn świata i zawsze wymagający przeciwnik. A Chorwacja wspaniale grała w eliminacjach - ocenił rywali holenderski szkoleniowiec.


- Miałem przed losowaniem swoją wymarzoną grupę. Chciałem zagrać z Holandią lub Włochami oraz z Niemcami. Mamy w grupie tych ostatnich, którzy na papierze są silniejsi od nas, ale my nie gramy na papierze, tylko na boisku - zaznaczył Beenhakker, który liczy, że do Austrii pojedzie wielu polskich kibiców. - Polscy kibice wspaniale nas dopingowali w eliminacjach. Nie wiem jakie są zasady przyznawania biletów, ale chciałbym, aby przyjechało ich na turniej jak najwięcej - zakończył selekcjoner biało-czerwonych.


Autor: Łysy
Źródło: PZPNDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org