Dzisiaj jest: 06.06.2020 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Benitez prowokuje Mourinho
25.04.07 12:05

Menedżer Rafael Benitez zaskoczył wszystkich. Zazwyczaj to Jose Mourinho lubił przed meczami prowokować piłkarzy i trenerów przeciwnych drużyn. Ale tym razem Hiszpan postanowił „uszczypnąć” portugalskiego szkoleniowca. Kiedy po losowaniu par półfinałowych Ligi Mistrzów zapytano go, jakie są jego relacje z Mourinho, odparł: – Byliśmy kolegami dopóki nie zaczęliśmy ich ogrywać. Ale Mourinho już taki jest. Dobrze żyje tylko z menedżerami tych zespołów, które nie wygrały meczu z Chelsea.


Obaj panowie od dawna za sobą nie przepadają, choć żaden z nich nie chce powiedzieć tego wprost. Benitez utrzymuje nawet, że jego powyższa wypowiedź wcale nie świadczy o braku sympatii dla rywala. – Ja z nim nie mam żadnego problemu. Może on ma ze mną? – zastanawia się. – Ja? skądże znowu! – upiera się Mourinho.


Fakty są jednak zupełnie inne. Kiedy Chelsea wygrała w 2005 roku mistrzostwo Anglii, hiszpański menedżer powiedział, że to żaden sukces Portugalczyka, bo tytuł został „kupiony” za pieniądze Romana Abramowicza. Przy najbliższej okazji Mourinho odgryzł się więc stwierdzeniem, że The Reds grają nudną piłkę.


Z kolei po ostatnim meczu o Superpuchar Anglii (Liverpool wygrał 2:1) Benitez nawet nie podszedł do kolegi po fachu, by podać mu rękę. – Nie podszedłem, bo byłem zajęty świętowaniem zwycięstwa. Zresztą nawet go nie widziałem – tłumaczył się Benitez. – To ciekawe, bo przez cały czas stałem przy linii bocznej... – odparował Mourinho.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd sportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org