Dzisiaj jest: 01.06.2020 Osób on-line: 10   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Błaszczykowski: Wypadek przy pracy
13.08.07 11:39
Borussia Dortmund przegrała 1:3 na własnym stadionie co tym bardziej bolało kibiców i samych piłkarzy . Kolejny powód satysfakcji dla przeciwników to fakt, iż były to derby .

Jakub Błaszczykowski w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" opowiedział o całej sytuacji .

"Mam nadzieję, że to był tylko wypadek przy pracy, zupełnie nam nie szło. Rywale mocno nas przycisnęli" - powiedział skrzydłowy Borussii .

"Sparingi fajnie nam wyszły, ale w walce o punkty jest trochę inaczej" - mówił - "Ale być może dobrze, że tak się stało. Po tych sparingach była euforia teraz zeszliśmy na ziemię. Musimy zacząć walczyć od zera" - podkreślił zawodnik .

Z kolei Ebi Smolarek twierdzi, iż piłkarze z Signal Iduna Park czuli jeszcze zmęczenie ciężkimi treningami .

"Nie szło to tak, jak wszyscy sobie życzyliśmy, jeszcze czujemy w nogach treningi. Graliśmy przeciwko drużynie, która weszła do pierwszej ligi. A na dodatek to były derby i jak to bywa w takich meczach, słabsze zespoły są szczególnie zmotywowane" - stwierdził Ebi .

Autor: LukaszKrecichwost
Źródło: interia.pl/przegląd sportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org