Dzisiaj jest: 05.06.2020 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Boruc: "Wygraliśmy dzięki elektrykom"
14.10.07 19:19

- Nasza gra odpaliła, zaraz po tym jak zgasło światło. Można powiedzieć, że wygraliśmy ten mecz dzięki elektrykom - tak w charakterystyczny dla siebie sposób skomentował mecz z Kazachstanem bramkarz reprezentacji Artur Boruc.


- Cieszę bardzo, bo mamy kolejne trzy punkty, a wyniki w innych meczach naszej grupy, też były dla nas sprzyjające - dodał polski bramkarz. Nie chciał jednak oceniać gry biało-czerwonych, zaznaczając, że najważniejszy jest końcowy wynik i 3 punkty, które pozostały w Polsce.


Zapytany o emocje związane ze zgaśnięciem światła na Łazienkowskiej i ewentualnym przełożeniu meczy Boruc odparł, iż wszyscy zachowali spokój i koncentrację i wierzyli, że mecz zostanie dokończony. Nie ma jednak powodów rozpamiętywać tego co stało się na stadionie Legii, bo najważniejsze jest zwycięstwo i fakt, że już tylko 3 punkty dzielą podopiecznych Leo Beenhakkera od historycznego awansu do Mistrzostw Europy 2008.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org