Dzisiaj jest: 15.10.2018 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Bramka Wasilewskiego
10.02.08 14:29

Obrońca piłkarskiej reprezentacji Polski Marcin Wasilewski zdobył bramkę w wygranym przez jego Anderlecht Bruksela 4:2 wyjazdowym meczu z ostatnim w tabeli belgijskiej ekstraklasy FC Molenbeek Brussels Strombeek.

Polak wpisał się na listę strzelców w 60. minucie. Był to jego trzeci gol w bieżącym sezonie.

Debiut po zmianie barw klubowych zaliczył w sobotę Marcin Żewłakow. Jego FCV Dender EH uległ jednak Cercle Brugge KSV 2:4. Polski napastnik grał przez 90 minut i został ukarany żółtą kartką.