Dzisiaj jest: 28.06.2022 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Chelsea oferuje Deco 92 tys. funtów tygodniowo
23.06.08 23:32

Chelsea zaoferowało Deco umowę wartę niewiarygodną kwotę 92 tys. funtów tygodniowo netto, aby przekonać go do przejścia na Stamford Bridge i uchronić od wpadnięcia w ramiona Jose Mourinho, który jest nowym trenerem również zainteresowanego pomocnikiem Interu Mediolan.


Portugalski pomocnik wciąż może wybierać pomiędzy Interem Mediolan a Chelsea. Już zdążył zdecydować, że jego czteroletnia przygoda z Barceloną dobiegła końca.


Chelsea ma nadzieję, że jej lukratywna oferta - o 25 proc. większa, niż wynosił jego kontrakt na Camp Nou - przechyli szalę. 6 mln rocznie po odliczeniu podatku uczyni go jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy klubu. Chelsea wciąż negocjuje z Barceloną kwotę transferu i ma nadzieję, że zamknie się ona w okrągłych 10 mln funtów.


Kapitan reprezentacji Niemiec Michael Ballack, który ogłosił w poniedziałek, że z chęcią przedłuży swój kontrakt o kolejne trzy lata i zakończy karierę w Chelsea oraz ukraiński napastnik Andrij Szewczenko pozostaną zatem mimo wszystko najlepiej zarabiającymi piłkarzami na Stamford Bridge (ok. 130 tys. funtów tyg.). Podobną sumą może pochwalić się kapitan reprezentacji Anglii John Terry, od kiedy podpisał nowy kontrakt.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org