Dzisiaj jest: 06.06.2020 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Chorwaci odmówili przyjęcia mercedesów
23.11.07 19:30

Chorwaccy piłkarze nie dostaną mercedesów za zwycięstwo nad Anglią. Chorwacka federacja odmówiła przyjęcia samochodów obiecanych przez właściciela Spartaka Moskwa Leonida Feduna.

- Niech on je da swojemu ojcu! Jeszcze przed meczem mówiliśmy, że zagramy nie dla Rosjan, nie dla kogokolwiek innego, ale dla siebie - powiedział prezes federacji Vlatko Markovic dziennikowi "Vecernji List".


Fedun, wiceprezes koncernu naftowego Łukoil, jeszcze przed meczem obiecał, że za pokonanie Anglików przekaże trzy limuzyny marki mercedes najlepszym, w jego opinii, piłkarzom chorwackim, a czwarty samochód otrzyma bramkarz reprezentacji Chorwacji i Spartaka Moskwa Stipe Pletikosa. W piątek Fedun zmienił zdanie, zostawiając wybór obdarowanych federacji chorwackiej, ponieważ "trudno wskazać kto był najlepszy".


Federacja nie przyjmie jednak prezentu. W środę Chorwaci sprawili wielką niespodziankę, pokonując na Wembley Anglię 3:2, co dało awans do mistrzostw Europy Rosjanom, a wyeliminowało Anglików.


Autor: Łysy
Źródło: PAPDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org