Dzisiaj jest: 23.02.2018 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt

Feyenoord przegrał w meczu ósmej kolejki Eredivisie z liderem rozgrywek

Bramki:
Klaas Jan Huntelaar 12, 38, Kenneth Perez Dahl Jensen 50 (k), 62

Feyenoord: Henk Timmer - Dwight Tiendalli, Serginho Greene, Karim Saidi, Philippe Léonard (30 Royston Drenthe) - Danny Buijs, Theo Lucius, Jonathan de Guzman (51 Nicky Hofs), Sebastián Pardo - Ali Boussaboun (46 Pierre van Hooijdonk), Ángelos Charistéas.

żółte kartki: Jonathan de Guzman, Dwight Tiendalli, Nicky Hofs, Royston Drenthe, Sebastián Pardo, Karim Saidi - Urby Emanuelson, Gabri.
czerwone kartki: Pierre van Hooijdonk (65. minuta, Feyenoord, za faul), Sebastián Pardo (85. minuta, Feyenoord, za drugą żółtą).

FC BASEL
FC Basel wygrał w meczu ligowym rozegranym w Bazylei z FC Sankt Gallen 2-1 (1-0).

FC Basel 1893 - FC Sankt Gallen 2:1
Bramki:
Ivan Rakitic 30, Ivan Ergić 60 - Francisco Aguirre 73 (k)
Basel: Franco Costanzo - Reto Zanni, Daniel Majstorović, Koji Nakata, Scott Chipperfield, Zdravko Kuzmanovic, Papa Malick Ba, Ivan Ergić, Ivan Rakitic, Mile Sterjovski (59 Eduardo), Mladen Petrić.

AS NANCY
AS Nancy-Lorraine wygrał w spotkaniu ligowym z FC Nantes Atlantique 1-0 (0-0). Jedynego gola w tym meczu strzelił w 53. minucie Mickaël Chrétien.

AS Nancy-Lorraine - FC Nantes 1:0
Bramki:
Mickaël Chrétien 53

Nancy: Olivier Sorin - Pape Diakhaté, André Luiz, Mickaël Chrétien, David Sauget, Sébastien Puygrenier, Emmanuel Duchemin (90 Damian Rojas Macaluso), Benjamin Gavanon, Kim (63 Issiar Dia), Monsef Zerka, Gaston Curbelo (78 Cédric Lécluse).

czerwona kartka: Pape Diakhaté (74. minuta, AS Nancy-Lorraine).

24 października Nancy awansowało do 1/4 finału Pucharu Francji po tym jak pokonało Toulouse 2:1.