Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Cracovia chce pozyskać Dawida Jarkę
12.01.08 14:28

Cracovia nie ustaje w poszukiwaniu nowych piłkarzy. Klub zamierza poważnie wzmocnić formację ofensywną. Wczoraj "Pasy" wysłały do Górnika Zabrze propozycję kupna najlepszego strzelca tego klubu, Dawida Jarki.

Na ofercie nie było podanej kwoty, ale nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że krakowianie są w stanie wyłożyć za młodego snajpera nawet milion złotych.
Transfer wspiera prezes klubu Janusz Filipiak. Szef "Pasów" lubi zaskakiwać. Warto wspomnieć, że w przeszłości chciał sprowadzić do Cracovii m.in. [b}Jakuba Błaszczykowskiego z Wisły Kraków i Łukasza Gargułę z PGE GKS Bełchatów. Oba kluby zdecydowanie odrzuciły te propozycje, lecz jak widać nie zraziło to Filipiaka.


- Jeśli w polskiej lidze znajdzie się napastnik, który gwarantuje dwanaście bramek w sezonie, to ja daję za niego milion złotych - wielokrotnie powtarzał Filipiak, pytany o wzmocnienia drużyny. Jego najnowszym celem jest Dawid Jarka, który doskonale pasuje do jego koncepcji przebudowy składu. W lidze strzelił już dziesięć bramek, a co najważniejsze, ma dopiero 21 lat.-


Składając propozycję kupna Jarki Cracovia zamierza wykorzystać niedawne zamieszanie z kontraktem zawodnika. Jego menedżer Jarosław Kołakowski zarzucał Górnikowi sfałszowanie umowy. Sprawa trafiła do PZPN, który przyznał rację zabrzańskiemu klubowi, ale agent zamierza się jeszcze odwoływać od tej decyzji...


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org