Dzisiaj jest: 15.02.2019 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Diawara wzmocni Olympique Marsylię?
29.06.09 00:03

Obrońca Girondins Bordeaux, Souleymane Diawara, jest zdesperowany, aby przejść do drużyny rywali z Ligue 1, Olympique Marsylia.


Francuskie klubu negocjują obecnie transfer 30-letniego piłkarza, ale "Żyrondyści" chcą za niego więcej, niż 5 milionów euro, które oferuje Marsylia. Diawara ma jednak nadzieję, że zespoły dojdą do porozumienia.


- Ja już zdecydowałem. Chcę przejść do OM - powiedział reprezentant Senegalu. - Moje serce i głowa już tam są. Któż mógłby odmówić Marsylii? To wielki klub, ambitny, popularny, z wyjątkowymi fanami i świetną atmosferą na trybunach - komplementował Diawara.


- Jestem pewny, że trener Bordeaux, Laurent Blanc, mnie zrozumie. W swojej karierze też grał w kilku klubach - dodał.


Diawara był podstawowym piłkarzem "Żyrondystów" w minionym sezonie. Pomógł im zachować czyste konto w 7 z ostatnich 10 spotkań Ligue 1, co pozwoliło im wyprzedzić Marsylię w walce o tytuł mistrza Francji.


Autor: Łysy
Źródło: Piłkarskie Fakty

piernik2010-08-20 12:20:29
Noce stają się coraz dłuższe, słonko przygrzewa coraz słabiej. Cóż począć - jesień za pasem! Jednak my kibice zawsze doszukamy się pozytywów, bowiem rusza nowy sezon, a z nim Big Four - nowe Forum ligi angielskiej. Ciesz się ze zwycięstw, podnieś po porażce - my nie wiemy co to słaby mecz, choć żadnego nie opuszczamy. Jesteś prawdziwym kibicem? Nie zmarnuj okazji - spraw by ten sezon był dla Ciebie wyjątkowy. Przeżyj go z Big4.ugu.pl

www.Big4.ugu.pl Zapraszam na spotkanie!
Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org