Dzisiaj jest: 16.02.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Dida nie zagra z Manchesterem ?
17.04.07 13:53

Bramkarz AC Milan Dida doznał kontuzji prawego ramienia i może nie wystąpić w pierwszym meczu półfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów z Manchesterem United, który odbędzie się 24 kwietnia w Mediolanie.


Dida doznał urazu, gdy wpadł na słupek bramki w niedzielnym meczu ligowym z Messiną (3:1). Początkowo Brazylijczyk nie odczuwał bólu i grał do końca spotkania. Po powrocie do Mediolanu okazało się jednak, że ramię jest spuchnięte.


"Martwimy się. Aby powiedzieć coś więcej musimy przeprowadzić szczegółowe badania, co na razie jest niemożliwe z powodu opuchlizny" - powiedział lekarz Milanu Jean Pierre Meersseman. Według niego, przy tego typu urazach przerwa w treningach wynosi około 8-10 dni.


Jeśli prognozy doktora się potwierdzą, to Dida będzie mógł zagrać 2 maja w rewanżowym spotkaniu z Manchesterem United. Na razie, w środowym meczu ligowym z Ascoli zastąpi go rezerwowy bramkarz Milanu Zeljko Kalac.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd sportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org