Dzisiaj jest: 06.06.2020 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Dudek stawia na Wisłę
18.10.06 10:19
"Blackburn Rovers to typowy zespół grający angielską piłkę. To dobra, solidna, bardzo zgrana drużyna, ale mogą mieć duże problemy z rywalem, prezentującym europejski styl gry. Dlatego minimalnie większe szanse daję Wiśle" - stwierdził w "Super Expressie" Jerzy Dudek .

Według Dudka Wisła by wygrać musi grać ostrożnie i uważać na stałe fragmenty gry .

"Analizowaliśmy w Liverpoolu grę Blackburn i okazało się, że większość goli strzelają właśnie po rzutach wolnych. Najczęściej wrzucają ostro piłkę, kierując ją do bramki. To bardzo nieprzyjemne zagrania, po których napastnicy często strzelają gole" - stwierdził polski bramkarz .

Benny McCarthy i Shabani Nonda to napastnicy Blackburn , którzy według Jurka będą sprawiać duży kłopot Mariuszowi Pawełkowi . "Ci dwaj napastnicy są bardzo szybcy, agresywni i niebezpieczni" - powiedział golkiper Liverpoolu .

Jakie są słabości Rovers ?

"Obrońcy nie grają za dobrze. Napastnicy Wisły muszą cały czas wywierać na nich presję, bo wtedy często się gubią. Jestem w kontakcie z Pawłem Kryszałowiczem, więc wiem, że Wisła złapała ostatnio wiatr w żagle. I myślę, że krakowianie poradzą sobie z Blackburn" - zakończył .

Według Jurka to Krakowianie maja większe szanse , miejmy nadzieję , że te zapowiedzi sprawdzą się na boisku .


Autor: LukaszKrecichwost
Źródło: interia.plDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org