Dzisiaj jest: 15.08.2018 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Dwa gole Marcina Mięciela
24.11.07 22:51

Marcin Mięciel zdobył dwa gole w ciągu czterech minut w sobotnim meczu swojego VfL Bochum przeciwko Arminii Bielefeld. Zespół Polaka wygrał 3:0.

Mięciel wpisał się na listę strzelców w 12. i 15. minucie. To trzecia i czwarta bramka byłego napastnika Legii w tym sezonie.

W barwach zespołu gospodarzy zagrał także Tomasz Zdebel. Został zmieniony w przerwie po tym jak w końcówce pierwszej części został ukarany żółtą kartką. To jego piąta kartka w tym sezonie. Z tego powodu Polak nie wystąpi w kolejnym meczu.

W pierwszym składzie Arminii zagrał najskuteczniejszy w tym sezonie Polak w Bundeslidze - Artur Wichniarek, który ma na koncie sześć bramek.