Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Dymkowski i Gierczak w Odrze Wodzisław
25.06.08 14:01

Obaj piłkarze dołączyli we wtorek do przebywającej na zgrupowaniu w Wiśle drużyny Janusza Białka. Kontrakty podpiszą po powrocie z obozu.


Zapowiada się, że 27-letni stoper Lecha Poznań i 32-letni pomocnik Górnika Zabrze będą dla Odry dużym wzmocnieniem. Umowy mają podpisać na rok. W środę powinny się też rozstrzygnąć negocjacje z 23-letnim pomocnikiem GKS-u Jastrzębie Maciejem Małkowskim. - Rozmowy jeszcze trwają. Jeśli się dogadamy, on również pojedzie do Wisły - mówi Edward Socha, dyrektor sportowy Odry. Klub szuka jeszcze tylko napastnika. Czy będzie to Grzegorz Podstawek z Polonii Bytom? - Zobaczymy. Ja przede wszystkim życzę bytomianom, żeby pozostali w ekstraklasie - odpowiada wymijająco Socha. Piłkarz czeka jeszcze na odzyskanie przez klub licencji na grę w ekstraklasie. - Potwierdzam, że było zainteresowanie ze strony Odry i nadal biorę je pod uwagę, ale dopóki nie ma rozstrzygnięcia w sprawie naszego odwołania, muszę się wstrzymać - mówi Podstawek.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta Wyborcza KatowiceDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org