Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Dynamo Kijów zainteresowane Vlade Lazarevskim
12.01.08 14:15

Aktualny mistrz Ukrainy, zespół Dynama Kijów jest poważnie zainteresowany obrońcą Dyskobolii Grodzisk Vlade Lazarevskim.

Macedończyk dopiero w czwartek wrócił do Polski z zimowego urlopu, który dodatkowo przedłużył się ze względu na obchody prawosławnego Bożego Narodzenia. Z opóźnieniem rozpoczął więc treningi z drużyną. Lazarevski przygotowuje się z drużyną do rundy wiosennej, ale szanse na to, że zostanie w Grodzisku do końca sezonu, są bardzo małe. Piłkarz dostał zgodę na transfer już w tym okienku transferowym i prawdopodobnie zmieni klub. - Zainteresowane są kluby z niemieckiej Bundesligi, Wysp Brytyjskich, ale na razie najbliżej mu do Dynama Kijów, które wysłało do Grodziska oficjalne zaproszenie na testy medyczne - mówi Jerzy Kopa, były prezes ds. sportowych Dyskobolii, który po odejściu z klubu znów jest menedżerem.


W klubie z Kijowa doszło na początku roku do wielkich zmian, jest nowy zarząd, dyrektor sportowy i trener - tę ostatnią funkcję pełni teraz Rosjanin Jurij Siemin. Szkoleniowiec ma się teraz przyjrzeć obecnej kadrze i zabrać ją jeszcze w styczniu na zgrupowanie do Izraela. Gdy zespół Dynama wróci do Kijowa, Lazarevski ma tam polecieć na badania lekarskie, a po nich - najprawdopodobniej - podpisać kontrakt.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org