Dzisiaj jest: 19.01.2021 Osób on-line: 10   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Fenin na celowniku dwóch klubów Bundesligi
05.08.07 12:25

Werder Brema i Hertha Berlin- te dwa klubysą poważnie zainteresowane ściągnięciem do Niemiec młodej czeskiej gwiazdy- Martina Fenina.


Zarówno Werder, jak i Hertha od dłuższego czasu poszukują napastników. Działacze klubów nie ukrywają, że snajper FK Teplice jest na czele ich listy życzeń. Czeski klub nie chce jednak zdradzać żadnych konkretów: "Uzgodniliśmy, ze nie będziemy ujawniać nazw zainteresowanych drużyn"- powiedział dyrektor FK Teplice, Frantisek Hrdlicka w wypowiedzi dla "Sportu".


Zainteresowanie Feninem wyraża też podobno kilka klubów z Hiszpanii, jednak sam piłkarz oświadczył, że wolałby przenieść się do Bundesligi: "Wolałbym Niemcy, ponieważ są bliżej Czech i tamtejszy język jest dla mnie prostszy. Gra za granicą zawsze była moim marzeniem. Jeśli dostanę dobrą ofertę to przyjmę ją bez wahania.


Autor: raf
Źródło: skysports.comDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org