Dzisiaj jest: 04.06.2020 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Ferguson: "Graliśmy fantastyczny futbol"
25.04.07 11:54

 - Moim zdaniem graliśmy fantastyczny futbol i dominowaliśmy - powiedział trener Manchesteru United Alex Ferguson kilka chwil po zakończeniu pierwszego meczu półfinału Ligi Mistrzów. Manchester pokonał AC Milan 3:2.


Do przerwy dużo lepiej prezentował się Milan, który po dwóch pięknych akcjach Kaki wygrywał 2:1. Ale w drugiej połowie Manchester przejął kontrolę i dwa gole strzelił Wayne Rooney. Decydującego zdobył w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. Zapewne dlatego Ferguson był w takiej euforii udzielając wywiadu ITV Sport.


- Wyrównanie było impulsem. Poszliśmy za ciosem aż do zwycięstwa. Późny gol dał nam wielką szansę na wygranie dwumeczu - mówił Ferguson.


- Teraz to my jesteśmy z przodu i oni to wiedzą. Zaczyna się wielka gra - dodał Szkot. - Podanie Scholesa do Rooney'a było fantastyczne. Taki mały ruch, a jakie zagranie - zachwycał się Ferguson.


Wtórował mu Rooney, który nazwał Scholesa geniuszem. - Oglądam go codziennie na treningu. Jest doskonały. Gra z nim, z geniuszem, to przyjemność - mówił napastnik Manchesteru. - Wspaniałe uczucie. Mecz był trudny, ale udało nam się wytrzymac do końca. Zwycięstwo stawia nas w troszeczkę lepszej sytuacji przed rewanżem - mówił Rooney.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org