Dzisiaj jest: 20.09.2018 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Ferguson: "Graliśmy fantastyczny futbol"
25.04.07 11:54

- Moim zdaniem graliśmy fantastyczny futbol i dominowaliśmy - powiedział trener Manchesteru United Alex Ferguson kilka chwil po zakończeniu pierwszego meczu półfinału Ligi Mistrzów. Manchester pokonał AC Milan 3:2.

Do przerwy dużo lepiej prezentował się Milan, który po dwóch pięknych akcjach Kaki wygrywał 2:1. Ale w drugiej połowie Manchester przejął kontrolę i dwa gole strzelił Wayne Rooney. Decydującego zdobył w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. Zapewne dlatego Ferguson był w takiej euforii udzielając wywiadu ITV Sport.

- Wyrównanie było impulsem. Poszliśmy za ciosem aż do zwycięstwa. Późny gol dał nam wielką szansę na wygranie dwumeczu - mówił Ferguson.

- Teraz to my jesteśmy z przodu i oni to wiedzą. Zaczyna się wielka gra - dodał Szkot. - Podanie Scholesa do Rooney'a było fantastyczne. Taki mały ruch, a jakie zagranie - zachwycał się Ferguson.

Wtórował mu Rooney, który nazwał Scholesa geniuszem. - Oglądam go codziennie na treningu. Jest doskonały. Gra z nim, z geniuszem, to przyjemność - mówił napastnik Manchesteru. - Wspaniałe uczucie. Mecz był trudny, ale udało nam się wytrzymac do końca. Zwycięstwo stawia nas w troszeczkę lepszej sytuacji przed rewanżem - mówił Rooney.