Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Gigantyczna kara dla Boruca
11.02.09 21:09

Bramkarz Celtiku Glasgow Artur Boruc zapłaci najwyższą w historii klubu grzywnę, przewyższającą równowartość jego dwutygodniowych zarobków, za uderzenie pięścią gracza z tego samego klubu Aidena McGeady'ego - poinformowała gazeta "Daily Sport".

Według tabloidu, trener Celtiku Gordon Strachan chce dać Borucowi nauczkę i zamknąć niesmaczną sprawę przed kluczowym dla klubu niedzielnym meczem z Rangers na stadionie Parkhead.


McGeady, który gra na skrzydle reprezentacji Irlandii, zwrócił się do klubu o zgodę na wygłoszenie publicznego oświadczenia w sprawie incydentu z Borucem, w którym miał zamiar oczyścić się z podejrzeń, ale nie uzyskał jej.


"Boruc już wcześniej został przez Celtic ukarany grzywną w wys. 50 tys. funtów za pijackie zachowanie z okazji międzynarodowego meczu, a obecnie Strachan chce go ukarać jeszcze surowiej" - pisze "Daily Sport".


Do incydentu doszło w ubiegły czwartek na boisku na terenie kompleksu sportowego Celtiku - Lennoxtown. McGeady miał personalnie obrazić Boruca sugerując mu nadmierną tuszę. Po ostrej wymianie zdań obaj zostali rozdzieleni. Boruc odczekał godzinę, po czym zaatakował McGeady'ego w szatni i podbił mu oko.


McGeady był ostatnio ukarany zawieszeniem na okres 2 tygodni za inne wykroczenie dyscyplinarne.


Autor: Łysy
Źródło: PAPDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org