Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Groclin żąda 2,3 mln funtów za Majewskiego
27.06.08 13:23

Angielski West Bromwich Albion nie rezygnuje z chęci pozyskania pomocnika Groclinu Radosława Majewskiego. Jest jeden problem - cena za kartę zawodniczą reprezentanta Polski - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Niedawno angielskie media informowały, że Groclin żąda aż 2,3 miliona funtów za swojego piłkarza.


- Oprócz oferty z West Bromwich nie mamy na razie innych propozycji dla Radka - mówi dyrektor klubu z Grodziska Wielkopolskiego Tadeusz Fajfer. - Kwota jaką proponują Anglicy nie satysfakcjonuje nas - dodaje.


Według naszych informacji, klub z Birmingham zaproponował za transfer Majewskiego mniej niż milion funtów. Dla właściciela klubu Zbigniewa Drzymały to za mało, tym bardziej, iż sam zawodnik nie ma w kontrakcie wpisanej sumy odstępnego.


Rozbieżności finansowe wcale nie oznaczają zakończenia rozmów na temat sprzedaży pomocnika reprezentacji Polski. Wiadomo bowiem, że Drzymała po nieudanej próbie fuzji ze Śląskiem Wrocław chce pozbyć się drużyny.


Zespół opuściło już kilku czołowych graczy jak Piotr Rocki, Adrian Sikora czy Pance Kumbev. Z kolei kilku, jak chociażby Sebastian Przyrowski rozmawia już z potencjalnymi pracodawcami.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org