Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Jarosław Fojut piłkarzem Śląska Wrocław !
11.02.09 22:24

Jarosław Fojut został piłkarzem Śląska Wrocław! 22-letni zawodnik w środę w południe oficjalnie podpisał z wrocławskim klubem 3,5-letni kontrakt.

Jednocześnie Śląsk zawarł umowę transferową z Boltonem i dzięki temu piłkarz już w czwartek dołączy do zespołu trenera Ryszarda Tarasiewicza przebywającego na zgrupowaniu na Cyprze.
- Dopięliśmy swego! – cieszy się Piotr Waśniewski, prezes wrocławskiego klubu. - Śląsk od samego początku chciał Jarosława Fojuta, a Jarosław Fojut chciał grać w Śląsku – dodał. – Piłkarz zaakceptował oferowane przez nas na samym początku warunki finansowe kontraktu. Będzie też reprezentował Śląsk przez najbliższe 3,5 roku, a więc tak, jak chcieliśmy – nie kryje zadowolenia prezes wrocławskiego klubu.

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że przejście Fojuta do Śląska jest niemożliwe, bo strony nie mogły dojść do porozumienia w kwestii warunków kontraktu. Co takiego się stało, że rozmowy zakończyły się sukcesem? – Piłkarz skorzystał z usług licencjonowanego menedżera Cezarego Kucharskiego i nagle okazało się, że proponowane przez nas warunki są dla niego satysfakcjonujące – mówi wiceprezes Śląska Piotr Mazur.
W środę Jarosław Fojut przeszedł pomyślnie badania lekarskie, a w czwartek przed południem odleci z Pragi na Cypr, by dołączyć do przebywającej tam na zgrupowaniu drużyny Śląska.


Autor: Łysy
Źródło: WKS Śląsk Wrocław SADodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org