Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Jeleń: 'Brakuje mi czucia piłki'
27.09.11 14:20
W meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów Trabzonspor będzie podejmował przed własną publicznością OSC Lille, niestety od pierwszej minuty w francuskim zespole nie wystąpi Ireneusz Jeleń, gdyż jak sam twierdzi ma jeszcze braki treningowe, ale zapewnia, że już wkrótce wróci do optymalnej formy.

-"W debiucie zagrałem pięć minut, potem było 25, a w sobotę po raz pierwszy wyjściowy skład i 70 minut. Ale nie mam jeszcze "powera", tej formy, z której mnie znają we Francji. Nie da się zatuszować kilkumiesięcznej przerwy. Brakuje mi czucia piłki, pewności siebie, spokoju pod bramką. Takie okazje, jak miałem w ostatnich meczach, to za czasów gry w Auxerre wykorzystywałem z zamkniętymi oczami"
- powiedział Ireneusz Jeleń.

W Trabzonsporze również może zagrać kilku Polaków. -"U rywali pewnie Adrian Mierzejewski, Arek Głowacki i Paweł Brożek. A u nas? Ludo Obraniak walczy z kontuzją, ale znalazł się w składzie na mecz. Ja liczę na występ w drugiej połowie" - tłumaczył Jeleń.


Autor: Łysy
Źródło: Super ExpressDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org