Dzisiaj jest: 27.05.2018 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Jeleń daje 3 punkty Auxerre !
20.05.07 12:47
Ireneusz Jeleń zdobył swoją 10. bramkę w swoim debiutanckim sezonie w Ligue 1. Aj Auxerre pokonało 2:1 Lille , a Polak zdobył decydującą bramkę w 79. minucie meczu .

AJ Auxerre zajmuje przed ostatnią kolejką francuskiej ekstarklasy 8. lokatę z szansami na 6. pozycję .

W lidze portugalskiej zaś po raz piąty na listę strzelców wpisał się Rafał Grzelak strzelając bramkę dla Boavisty Porto w spotkaniu z Maritimo Funchal . Boavista wygrała 2:1 , a Polak wpisał się na listę strzelców w 19. minucie otwierając wynik . Przed ostatnią kolejką Boavista zajmuje 9. miejsce w tabeli ligi portugalskiej .

Autor: LukaszKrecichwost
Źródło: interia.pl

Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!