Dzisiaj jest: 27.02.2021 Osób on-line: 6   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Kaka nie będzie grał w Realu
03.07.07 15:48

Wiceprezydent AC Milanu Adriano Galliani osobiście poprosił włodarzy Realu Madryt, aby ci dali sobie spokój z transferem Kaki na Santiago Bernabeu. Galliani po raz kolejny podkreślił, że Brazylijczyk nie jest na sprzedaż.


„Królewscy” od dłuższego czasu czynią starania w sprawie pozyskania wielkiej gwiazdy mediolańczyków. Działacze AC Milanu konsekwentnie odrzucają jednak każdą ofertę, która ląduje na ich biurku i dotyczy Kaki.


- Rozmawiałem w poniedziałek dwukrotnie z dyrektorem sportowym Realu Predragiem Mijatovicem. Poprosiłem go, aby zaprzestał swoich starań. Mam z nim bardzo dobre relacje, ale powiedziałem, że wystarczy już tych spekulacji - mówi Galliani.


- Kaka pozostanie w Milanie. Ma z nami ważny kontrakt i wierzę, że jest tutaj szczęśliwy. Takie sytuacje są irytujące, ale pokazują siłę naszego zespołu.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org