Dzisiaj jest: 16.02.2019 Osób on-line: 6   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Kapitalny start Realu...
04.09.07 23:12

Taki Real chcemy oglądać zawsze – cieszył się po meczu z Villarealem (5:0) prezydent „Królewskich” Ramon Calderon. Dwie kolejki wystarczyły, by Real samodzielnie prowadził w tabeli. Formą imponuje Wesley Sneijder. - Dostałem mnóstwo wiadomości od ludzi związanych z Realem, że właśnie na taką grę czekali.


Powiem więcej, mogliśmy strzelić nie 5, a nawet 9 goli. Real udowodnił, że nie jest zespołem, który okopuje się po zdobyciu bramki – nie mógł nachwalić się drużyny Calderon.


Prezydent Realu triumfuje – trener Bernd Schuster, którego za wszelką cenę chciał sprowadzić do Madrytu, już w pierwszym meczu osiągnął to, co poprzedniemu szkoleniowcowi „Królewskich” Fabio Capello nie udało się przez cały sezon. 5 goli w jednym meczu zawsze robi wrażenie. Podwójne, jeśli strzela się je drużynie, która na inaugurację ograła na wyjeździe 3:0 jednego z kandydatów do tytułu – Valencię.


Calderon odniósł się także do krytyki, jaka spadła na Schustera po słabych wynikach osiąganych w okresie przygotowawczym. – Był do tej pory traktowany niesprawiedliwie. W prasie pojawiały się tytuły, które miały go zniszczyć. Czytałem naprawdę zaskakujące rzeczy. Ale okres przygotowawczy jest po to, by skonsolidować drużynę. A tym meczem udowodnił, że nie myliliśmy się przy transferach – przekonywał.


Prezydent Realu musiał mieć na myśli przede wszystkim sprowadzonego za 27 mln euro z Ajaksu Wesleya Sneijdera...


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org