Dzisiaj jest: 28.06.2022 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Kolejny piłkarz Liverpoolu okradziony
20.11.07 19:35

Holenderski piłkarz Liverpool FC, Dirk Kuyt został okradziony w czasie, gdy przebywał w kraju. 27-letni Kuyt jest piątym piłkarzem Liverpoolu poszkodowanym w ten sposób w okresie ostatnich 18 miesięcy, poinformowała BBC.


Do włamania do luksusowego domostwa Kuyta w Woolton doszło w czwartek - poinformowała miejscowa policja.


Na liście piłkarzy obrabowanych w okresie półtora roku na pierwszym miejscu znajduje się Jerzy Dudek, który został okradziony w czerwcu 2006 r. Ówczesnemu bramkarzowi Liverpoolu (dzisiaj gra w Realu Madryt), Dudkowi, jak podkreśla się w informacji, został skradziony samochód porsche, kosztowności, pamiątki sportowe, w tym medal za zdobycie Pucharu Europy w 2005 r.


Inni piłkarze Liverpoolu, do domów których dokonano włamań, to Pepe Reina (także stracił m.in. porsche), Daniel Agger i Peter Crouch.


Policja podkreśla, iż z reguły włamania do domów odbywały się w czasie, gdy ich właściciele byli poza Liverpoolem, w tym za granicą.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org