Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Korzym na testach w Turcji
23.06.08 18:20

20-letni piłkarz Legii Warszawa Maciej Korzym przez tydzień będzie przebywał na testach w tureckim klubie pierwszoligowym Sivassport Sivas - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej Legii.

Pochodzący z Nowego Sącza Korzym (były gracz reprezentacji Polski juniorów) już od czterech lat występuje w Legii, ale nie zdołał wywalczyć miejsca w podstawowym składzie.


Tymczasem stołeczny zespół wyjechał na zgrupowanie (potrwa do 4 lipca) do Grodziska Wielkopolskiego. W kadrze znaleźli się m.in. pozyskani niedawno Maciej Iwański (poprzednio Zagłębie Lubin), Piotr Rocki i Macedończyk Pance Kumbev (obaj Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.).


W trakcie obozu do drużyny dołączą uczestnicy mistrzostw Europy Jakub Wawrzyniak i Roger, a także hiszpański napastnik Mikel Arruabarrena Arambide (CD Tenerife).


W Grodzisku Wlkp. podopieczni trenera Jana Urbana mają rozegrać sparing z Amkarem Perm (Rosja) i Worskłą Połtawa (Ukraina).


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org