Dzisiaj jest: 15.02.2019 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Krychowiak coraz bliżej Ligue 1?
26.11.07 20:08

Grzegorz Krychowiak, bohater meczu z Brazylią z lipcowych mistrzostw świata juniorów w Kanadzie, zagrał w pierwszej drużynie Bordeaux. Na razie mecz towarzyski.

17-letni polski pomocnik w spotkaniu z Libourne St-Seurin zmienił w drugiej połowie byłego reprezentanta Francji i przez wiele lat piłkarza Werderu Brema Johana Micoud. Furory nie zrobił (Laurent Blanc zachwycał się przede wszystkim brazylijskim obrońcą Henrique), ale drugi trener Bordeaux Marc Planus powiedział, że wszyscy młodzi powoływani na mecze towarzyskie są do dyspozycji pierwszej drużyny. Być może szansa na grę dla nich wzrośnie po sobotnim blamażu Bordeaux, które w Normandii przegrało z Caen aż 0:5.


Krychowiak jest wychowankiem Orła Mrzeżyno, krótko grał też w Arce Gdynia. Podczas meczu reprezentacji Polski wypatrzył go Andrzej Szarmach i zaproponował mu transfer do Bordeaux. W zespole żyrondystów jest od ubiegłego roku. Gra też w polskiej młodzieżówce. To jego gol zapewnił zwycięstwo Polsce z Brazylią podczas mistrzostw świata do lat 20 w Kanadzie.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org