Dzisiaj jest: 20.10.2021 Osób on-line: 11   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Krzysztof Król opuści Real Madryt ?
11.10.07 18:25

Latem, po mistrzostwach świata do lat 20 w Kanadzie, Krzysztofem Królem mocno interesował się Feyenoord Rotterdam. Polak pozostał jednak w Castilli – drugiej drużynie Realu Madryt. Wiele wskazuje jednak na to, że już zimą opuści stolicę Hiszpanii…


– Jestem niezadowolony. Mówiąc szczerze, rok temu było dla mnie lepiej niż teraz – przyznaje 20-letni obrońca. – Odkąd na stanowisku trenera legendarnego Michela zastąpił Juan Carlos Mandia, znacznie pogorszyła się atmosfera w zespole. Połowie drużyny nowy szkoleniowiec, mówiąc po piłkarsku, nie leży.


– Nie wykluczam, że już podczas najbliższego okienka transferowego zmienię barwy. Mam propozycje z Hiszpanii, Włoch i Anglii – nie ukrywa wychowanek szkółki piłkarskiej w Wodzisławiu Śląskim. – W grę wchodzi Villareal, Deportivo La Coruna, Atalanta Bergamo, Lazio Rzym i Newcastle. Nie ulega wątpliwości, że dużo łatwiej znaleźć dobry klub, będąc zawodnikiem rezerw Realu niż nawet najlepszego klubu polskiej ekstraklasy. Najbardziej chciałbym trafić do Anglii.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd Sportowy

olik192007-10-23 19:54:43
Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org