Dzisiaj jest: 01.06.2020 Osób on-line: 10   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Laporta: Eto'o nigdzie się nie wybiera...
18.07.07 18:26
Prezydent hiszpańskiego klubu piłkarskiego FC Barcelona Joan Laporta oświadczył, iż Samuel Eto'o nie jest na sprzedaż. Ma to zakończyć plotki o możliwym przejściu Kameruńczyka do Milanu.

"Eto jest naszym podstawowym piłkarzem i nie jest na sprzedaż." - powiedział Laporta. "Nasi kibice w tym sezonie będą oglądali wielki zespół z czterema gwiazdami - Henrym, Ronaldinho, Eto'o i Messim."

O możliwym przejściu Eto'o do Milanu spekulował hiszpański dziennik sportowy "Marca", według którego działacze włoskiego klubu wkrótce złożą Kameruńczykowi ofertę gry w Mediolanie. Od dawna wiadomo także, że Milan poszukuje piłkarza dużego formatu, a wśród potencjalnych nabytków wymienia się również Ronaldinho, Didiera Drogbę (Chelsea), Andrija Szewczenkę (Chelsea) i Brazylijczyka Alexandre'a Pato (Internacional Porto Alegre).

Autor: domel_10
Źródło: goal.comDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org