Dzisiaj jest: 28.06.2022 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Lehmann jednak nie przejdzie do Borusii
12.01.08 14:09

Władze Borussi Dortmund w piątkowym komunikacie prasowym zaprzeczyły, że Jens Lehmann przejdzie do klubu z zagłębia Ruhry. Bramkarz Arsenalu zrezygnował z transferu z przyczyn osobistych.

Od kilku tygodni prasa donosiła o powrocie niemieckiego bramkarza do Borussi. W środę niemiecki "Bild" napisał, że Lehmann jest już piłkarzem ekipy z Dortmundu. Tymczasem bramkarz, który od tygodni mówił o przeprowadzce, zrezygnował z transferu.


Nie jest to najlepsza informacja dla Łukasza Fabiańskiego, który był trzeci w bramkarskiej hierarchii Arsenalu. Gdyby Lehmann odszedł to Polak zapewne stałby się automatycznie zmiennikiem pierwszego bramkarza - Almunii. Fabiański jednak na pewno nie złoży broni i będzie walczyć o lepszą pozycję w klubie. Takie występy jak w ostatnim meczu przeciwko Tottenhamowi w Pucharze Ligi przybliżają byłego piłkarza Legii do bramki "Kanonierów".


- Przykro mi, że rozczarowałem Borussię, która bardzo profesjonalnie podeszła do rozmów i dała mi bardzo dużo czasu na podjęcie decyzji.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org