Dzisiaj jest: 28.06.2022 Osób on-line: 6   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Lewandowski w Evertonie?
18.06.08 18:06

 - Everton szuka następcy Lee Carsleya. Mariusz Lewandowski to tylko jedna z opcji, ale z pewnością jest on brany pod uwagę bardzo poważnie - potwierdza Chris Beasley, dziennikarz "Liverpool Daily Post".


- David Moyes, trener Evertonu, nie ukrywa, że wzmocnienie linii pomocy to jego transferowy priorytet. Tym bardziej że z klubu odszedł doświadczony defensywny pomocnik Lee Carsley. W tej chwili na tej pozycji jest dziura. Dlatego Moyes rozgląda się za różnymi piłkarzami. Jednym z nich jest Mariusz Lewandowski - tłumaczy Beasley. - O tym, że to nie tylko plotka, świadczy choćby fakt, że osobiście widział jego występ przeciwko Austrii. Z drugiej strony Moyes, który właśnie dogadał się w sprawie przedłużenia kontraktu z klubem, ma zamiar odmłodzić trochę skład. W tej sytuacji wadą Lewandowskiego staje się jego wiek [Polak ma 29 lat]. Gdyby nie to, byłby pewnie jeszcze wyżej na liście życzeń szkockiego trenera.


Angielski dziennikarz podkreśla, że ewentualna cena Polaka nie byłaby problemem. - Everton awansował do Pucharu UEFA, ma solidne podstawy finansowe i potrzebuje wzmocnień. Zapłacić pięć milionów funtów nie byłoby dla niego żadnym kłopotem.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org