Dzisiaj jest: 23.02.2018 Osób on-line: 11   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Liga Europy: Wisła przegrywa z Twente
30.09.11 07:30
W 2. kolejce Ligi Europy Wisła Kraków przegrała z Twente Enschede 1:4 (1:2) i nadal mistrzowie Polski bez punktów zajmują ostatnie miejsce w grupie K.

W 9. minucie Dudu Biton uwolnił się zwodem spod opieki rywala, a że miał sporo miejsca, to zdecydował się na strzał z ponad 20 metrów, który trafił do siatki. Wisła miała później szanse na zdobycie podwyższenie wyniku, ale bramki strzelali już tylko gospodarze. Po podaniu z rzutu wolnego piłkę głową z bliska do bramki skierował de Jong doprowadzając do remisu. W doliczonym czasie gry na prowadzenie wyprowadził gospodarzy Janko, który wyskoczył zza pleców Chaveza i skierował piłkę do siatki. Janko ponownie wpisał się na listę strzelców w 57. minucie. Po długim podaniu napastnik gospodarzy wyszedł na pozycję sam na sam i strzałem w długi róg pokonał Pareikę. Wynik spotkania w 80. minucie ustalił  Janssen. Zawodnik Twente mocno uderzył z pola karnego i piłka pod pachą Pareiki wpadła do siatki Białej Gwiazdy po raz czwarty.

Twente Enschede – Wisła Kraków 4:1 (2:1)