Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Liga Mistrzów bez Ballacka
04.09.07 23:22

Czarne chmury zawisły nad przyszłością Michaela Ballacka w Chelsea Londyn. „The Blues” nie zgłosili niemieckiego rozgrywającego do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Londyńczycy wysłali pismo z listą 23 zawodników, choć w myśl przepisów mogli do niej dopisać jeszcze dwóch piłkarzy.


Ballack boryka się obecnie z kontuzją kostki. Lekarze potwierdzili jednak, że zawodnik powinien być gotowy do gry za około miesiąc. Oznacza to, że Niemiec mógłby wystąpić w trzech spotkaniach fazy grupowej LM.


Niezgłoszenie go do rozgrywek przez niektórych jest postrzegane jako zemsta Jose Mourinho. Ballack, który ostatni mecz w Chelsea rozegrał w kwietniu, pod koniec sezonu przeszedł operację. Interwencja chirurgiczna odbyła się jednak bez zgody klubu.


- Możemy potwierdzić, że Michael Ballack nie został zgłoszony do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jego kontuzja nie daje nam gwarancji, iż będzie mógł wystąpić w większości spotkań grupowych, lecz mamy nadzieję na jego szybki powrót do gry - mówi rzecznik prasowy klubu ze Stamford Bridge.


Do składu został natomiast włączony Andrij Szewczenko, który w tym sezonie jeszcze nie pojawił się na boisku. W grupie B Champions League Chelsea zmierzy się z Valencią, Schalke i Rosenborgiem.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org