Dzisiaj jest: 29.03.2024 Osób on-line: 12   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Liverpool - Newcastle 2:0
20.09.06 23:06

Dzisiejszego wieczoru na Anfield Road rozegrano zaległy mecz piątej kolejki angielskiej Premiership w ramach którego Liverpool pokonał Newcastle United w stosunku 2:0 po dwóch pięknych bramkach Dirka Kuyta oraz Xabiego Alonso.

Mecz dostarczał wielu emocji i już w 13' minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Craig Bellamy, nie zdołał jednak pokonać dobrze dysponowanego tego wieczoru Harpera. W 29' minucie Alonso zagrał świetną piłkę na prawe skrzydło do Finnana, błyskawiczne podanie od Irlandczyka w świetnym stylu wykorzystał Dir Kuyt. To jest pierwsza bramka Holendra dla Liverpoolu.

Widzieliśmy sporo strzałów ze strony głównie Liverpoolu jednak nie były one skuteczne. W 79' minucie znów geniuszem błysnął Xabi Alonso i zauważając wysuniętego bramkarza Srok z 70 metrów strzelił piękną bramkę. Rok temu zdobył podobnego gola w meczu Pucharu Anglii z Luton Town. Potem widzieliśmy rozpaczliwe ataki Newcastle i strzał Garcii w słupek.

Liverpool wraca na właściwe tory i wobec ostatniej wpadki Manchesteru w meczu z Arsenalem i rosnącej formy Chelsea walka o prymat w Premier League zapowiada się fascynująco.

Autor: Jajos
Źródło: własne

Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!