Dzisiaj jest: 01.06.2020 Osób on-line: 11   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Liverpool i fatalna technika
23.05.07 08:56

Liverpool jest najgorzej wyszkolonym technicznie zespołem spośród trzech angielskich półfinalistów tegorocznej Ligi Mistrzów – taką etykietkęprzykleił zespołowi Rafaela Beniteza trener Milanu Carlo Ancelotti.


Co ciekawe, podobne zdanie o piłkarzach Liverpoolu mają nawet kibice„The Reds”.
– Panie Benitez, jakiekolwiek zmiany planuje pan przed sezonem 2007/08, proszę, niech pan skończy z tym nudnym futbolem – to jeden z komentarzy na temat gry Liverpoolu na stronie internetowej BBC.
Bo jeśli Manchester United ma w swoim składzie takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo czy Wayne Rooney, a o losach spotkań Chelsea rozstrzyga Didier Drogba, czyli „napastnik kompletny”, jak określa go Jose Mourinho, to gra Liverpoolu opiera sięprzede wszystkim na konsekwencji w realizowaniu założeń taktycznych i ogromnym zaangażowaniu piłkarzy. A na taktyce Benitez zna sięchyba najlepiej spośród wszystkich szkoleniowców na świecie.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd sportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org